חתונות בדרום - גן סיטי

 
ידוע לכל, כמובן, שחתונות אורבניות בדרום הן פלא פר אקסלנס: לוקחים אזור כפרי יחסית ומביאים את העיר הגדולה אליו. יש שזה מן הקסם שאין בעיר גדולה ותוססת. כיצד עושים זאת, וכיצד מבטיחים הצלחה בניהול האירוע?
 
בחירת אולם אורבני בדרום עבור חתונה - הסממנים הראשוניים
 
על מנת למפות סממנים ראשוניים של אולם אורבני בדרום – יש צורך לראות שהאולם מכיל תפאורה אורבנית: מנורות נברשת כמו של פעם מזכירות את האורבניות הישנה של תחילת ואמצע המאה העשרים, אבל ישנם אולמות המספקים תפאורה על פי הסטנדרטים האורבניים של היום, בעיקר על טהרת הצבע הלבן, התקני הפרזול הכסופים ורכיבי תאורה שחלקם מתבססים על LED ולא על להט. אולמות כאלו כבר מרמזים שהם מייעדים את עצמם לחתונה בסגנון אורבני – אבל כאמור, יש לבחון פרמטרים נוספים.
 

חתונות בדרום בגן אירועים

גן אירועים אורבני הוא גן עם צמחייה במקום דקים, אשר משטחי ההליכה עליו הם שבילי הליכה. לרוב, שבילים עם צמחייה ולא דקים שמסודרים באופן אופקי מעידים כי האולם ממש על טהרת העיר, וזאת למרות שגם דקים ניתן לסדר כך שיתאימו לעיצוב עירוני אורבני. למשל – שימוש בדק כהה יותר מהדק הבהיר הכפרי, עם פאות חדות יותר בקודקוד. פאות עגולות או קטומות מחזקות יותר את הנרטיב הכפרי כאמור.
 
חופה, במה והתקני אולם מרכזיים
 
אתם כבר תבינו לבד שמדובר בהתקנים על טהרת העיר, הן בשל הצורה המרובעת והסימטרית של כל התקן, והן בשל התפאורה שתימצא שם. ישנם כל מיני אולמות בהם רכיבי אולם אלו הם בצורה כפרית פר אקסלנס וזה לא מה שתחושו באולם זה.
 
היכן מומלץ לבחור להתחתן בסגנון כזה - בתוך אזור הדרום?
 
אנו ממליצים או על סביבה עירונית פריפריאלית – כמו שאומרים בעברית "עיבורה של עיר", או מחוץ לעיר, במרחב כפרי או מדברי כלשהו, שם ה "נווה מדבר" העירוני יכול להיות חידוש מעניין ומרתק. ברור כי חתונה במרכז העיר הדרומית בסגנון כזה היא בדיוק מה שמצופה ומתבקש ועל כן זה לא יהווה איזושהי הפתעה מיוחדת, אבל בהחלט יש לזה יתרונות כמו מיקום קל למציאה על ידי האורחים, חנייה נגישה יותר, וכד'. באולמות בטבע או בעיבורה של העיר קשה, הרבה פעמים, למצוא את הכתובת, אבל לשם כך בדיוק ישנו צוות קבלת פנים אשר יוכל לטפל לכם בזה ולהכווין את האורחים שלכם לקראת האירוע המשמח.
 
חוגגים חתונות ומגוון אירועים באולם ובגן האירועים הכי יוקרתי בעיר, גן סיטי מתחם אולמות אירועים ברחובות!