חתונות קונספט

מאז ומתמיד ארגון חתונות היווה אתגר לזוגות מאורסים, אולם אצלנו הפעולה תהיה חווייתית במיוחד. לא רק שנגרום לכך שהארגון יהיה חלק ובלתי מורגש, אנו נארגן עבורכם חתונות קונספט: חתונות בנישות מיוחדות אשר הן עצמן יקפיצו את רמתו של האירוע ויגרמו לו להיראות בלתי נשכח בכל מובן שהוא.

התאמת האולם לקונספט האירוע

אנו נארגן את האולם כך שהוא יתאים בדיוק לאופי האירוע: אנו נעבה את העיצוב ונוסיף נדבכים רבים בתחום התפאורה והתאורה שיקשרו את האולם לאירוע שלכם ויחברו אותו לאופיו. מובטח אולם שייראה בדיוק כמצופה מהאירוע. אנחנו מארגנים חתונות בסגנונות שונים ומגוונים, ועושין מהאולם נישה שתיראה בדיוק כסגנון החתונה אשר תכננתם והגיתם.

 

חתונות קונספט

 

הכנת אנשי הצוות לקראת האירוע

אנו נכין את אנשי הצוות ונגרום לכך שהם ישתלבו כיאות באירוע שלכם ויספקו שירות מן המעלה הראשונה. החל מהתקליטנים ועד אנשי קבלת הפנים והקייטרינג, חתונות קונספט הן אירועים בהם כל איש צוות צריך לתת את השירות הטוב ביותר שהוא יכול. אצלנו נדאג שיהיה זה השירות הטוב ביותר שאתם כלקוחות ציפיתם לו. כמעט שלא נדרשת כל הכנה לוגיסטית מצדכם לכינון האירוע, שכן כמעט הכל נעשה על ידי אנשי הצוות.

בניית אטרקציות לאירוע

אנו נמליץ על אטרקציות ייחודיות לאירוע אשר ישלימו אותו, יגבו אותו מבחינה תפאורתית, ויגרמו לו להיות אירוע סוחף במיוחד. כך, למשל, בחתונות ניתן לשלב קיר הוליידי או קיר לתליית מגנטים לאירועים שהאורחים יוכלו לאסוף, אם הם צולמו בהם.

חתונות סוחפות ונועזות

מוזיקה אוונגרדית ולריקודים, תפאורה סוחפת וצנועה, ועוד. אצלנו תוכלו למצוא את כל נישות האירוע ואפילו לשלב אותן יחדיו על מנת לספק לעצמכם אירוע בוטיק של ממש. ניתן לשלב בחתונה שלכם סגנונות אומנותיים שונים בכל תחום, ממוזיקה ועד תפאורה, מתאורה ועד סגנון השירות. בקייטרינג, למשל, ניתן לשלב ביו הגשה עצמית ובין הגשה על ידי המלצרים. המגוון הרב של האייטמים שיהיה באירוע שלכם ייצוק את העניין לתוכו, ויגרום להמון אורחים להרים גבה כשהם יווכחו בעוצמתו של האירוע. אירוע בסגנון שכזה הוא בדיוק מה שאתם צריכים על מנת להמריא בדעת הקהל ולהיזכר לטובה כבעלי האירוע החם של השנה.