מקום לבר מצווה במרכז

חגיגת בר מצווה במרכז הארץ מחייבת תכנון מוקדם של אופן הגשת האירוע והפקתו. ללא תכנון – האירוע עשוי להיכשל לא רק ברמת התכנים אלא גם ברמת הלוגיסטיקה, ותרחישים כמו יצירת צפיפות במקום האירועים או היעדר כלי הגשה ברמה מספקת הוא אינו תרחיש שהייתם רוצים לקחת בו חלק. על מנת לתכנן היטב את בר המצווה שלכם חשוב לדעת כיצד לבחור מקום לבר מצווה במרכז.
 
הדרך לאיתור מקום לבר מצווה במרכז
 
ראשית כל, חשבו מה יהיה תקציבכם, וכמה תוכלו להשקיע לכבוד האירוע. שנית, חשבו על כמות המוזמנים. לעתים, מקום יוקרתי עם מעט מוזמנים ומקום בעל מדרג ממוצע עם כמות גדולה של מוזמנים יממשו את אותו אפקט בדיוק, ולא בכדי: כאשר אינכם משקיעים בהרבה אורחים אינכם משקיעים בהרבה מנות מזון, מה שמאפשר לכם לבחור מנות מזון יקרות ואיכותיות בהרבה, ולהשקיע פרטנית בכל אורח. בנוסף, גם יישאר לכם כסף לשדרג את רמתו של האולם לאולם בוטיק שמחירו גבוה יותר. לכן, ריכזנו עבורכם מספר מקומות לבר מצווה במרכז לבחירה ביעילות ובקלות.

מרכז נוער קהילתי
 
מרכז נוער קהילתי נעשה פופולרי מאד לשימוש נערי בר מצווה מהטעם הפשוט: הם עלו לתורה, חגגו באולם או גן אירועים שההורים שלהם תכננו עבורם, וכעת הם מחפשים להביע משהו משלהם, ובואו נודה באמת: בגיל כזה הם חושבים על מסיבות וריקודים. מרכז נוער קהילתי מאפשר לילד שלכם לשכור את המקום במחירים נמוכים מאד עבורכם, ההורים, ולארח תקליטן בשעות הערב.

אירוע שטח
 
ישנם בני נוער שהאני מאמין שלהם הוא יום בשטח ולא במסיבה, כלומר – יום בו עושים פעילויות שטח שונות בליווי חברת הפעלות או בלעדיה. אפשרות נוספת היא עריכת מסיבה בשטח, אולם זה מצריך מעט יותר ידע בהתארגנות, השכרת גדר איסכורית או אחרת לאבטחת השטח וכד'. חברות הפקות מיישמות מסיבות שטח לבקשת חתני בר מצווה והוריהם.

ספורט יבשתי או ימי
 
ניתן לחגוג ביום ספורט את יום ההולדת: משחק כדורגל משותף עם החברים, משחקי מים, יום בילוי בחוף הים וכד'. יום הולדת שכזה אפשרי אף הוא לשילוב עם יום הולדת מסיבתי. לדוגמה, אירוע בחוף הים יכול להיות גם מסיבתי וגם כזה עם פעילויות ספורט שונות.