עיצוב חופה - טיפים למתחתנים

אתם מוזמנים לבקר בגלריית החופות של גן סיטי ולהתרשם ממבחר העיצובים שלנו. צוות גן סיטי אירועים שמח לעמוד לרשותכם בכל עת - אולם אירועים ברחובות זה גן סיטי! צרו עמנו קשר לפרטים נוספים - 077-7296380.
 
אחד מגורמי התפאורה בעריכת אירוע כמו חתונה הוא עיצוב חופה - טיפים למתחתנים ישנם מעצבי אירועים או כאלה בעולם עצמו שיוכלו לבצע עיצוב חופה - טיפים למתחתנים ברוב המקרים אצל חלק גדול מהאנשים, חתונה היא אירוע משמעותי ומיוחד במינו בחיינו לכן חשוב מאוד שהחתונה תיראה מרהיבה קסומה ובלתי נשכחת שכך תמיד נזכור אותה. מה שיישאר לנו מהחתונה זה התמונות וקטעי ווידאו  שינציחו את האירוע על רקע עיצוב חופה - טיפים למתחתנים שכך תמיד ייחרט בזיכרוננו ויישאר למזכרת דורות. כיום, ישנם מגוונים רחבים של עיצובי חופות כגון: מהסטנדרטי, לצנוע ועד למפואר ביותר ועד לשילוב סגנונות העבר לחופות המודרניות של שנות האלפיים ועד חופות שהן מתרחשות בשילוב מרהיב עם חיק הטבע לחופות באולם סגור עם תאורה ותפאורה מפוארת.

עיצוב החופה על פי סגנונכם

כיום יש המון סוגים שונים של עיצוב חופה - טיפים למתחתנים כגון: סגנון כפרי, סגנון מודרני, סגנון עונתי, סגנון קלאסי, סגנון רומנטי, סגנון אסייתי וכדומה. בעבר להזמין מעצב אישי לחופה היה סיפור מאוד יקר לאנשים בעלי מעמד הביניים ורק בעלי המעמד הגבוה יכלו להרשות זאת לעצמם, אך כיום זה כבר הפך לטרנד בקרב כל הזוגות המתחתנים מכל המעמדים וכל זוג יוכל לבחור את חופתו לפי הטעם והתקציב שיבחר. ההתפתות של הענף הובילה לתחרות רבה וכך הביאה איתה שוק יחסית גדול ואיתו את ירידת המחירים, יש אנשים שיגידו שגם עקב ירידת המחירים ישנה ירידה ברמת עיצובי האירועים. לכן, מומלץ לחפש חוות דעת שונות על מעצבי החופות והאירועים באינטרנט.
 
עיצוב חופה שמתאים לגן או אולם אירועים
 
ההבדל בין עיצוב חופה - טיפים למתחתנים שמתרחשת בגן אירועים פתוח לבין אולם אירועים סגור הוא כמות האנשים שניתן להכיל לפי גודל חלל המקום. בעונת החורף, יעדיפו הזוגות להתחתן באולמות סגורים מה שמשפיע על הנוחיות והפרקטיות של האירוע. לכן גן אירועים פתוח גם יותר מתאים לעונות הקיץ מבחינת מזג האוויר. ישנם חתונות, שאוהבים לשלב גם את המבואה של האולם וגם את האולם עצמו לעריכת החופה.